a Zvole

Spustili jsme pro vás nové webové stránky.

Naše úspěchy

2022

• ZŠ: Účast žáků v matematické soutěži „Matematický klokan“ – 1. místo v celostátním kole, 4. místo v okrese Šumperk.
  • ZŠ: Účast všech žáků školy v Ekosoutěži aneb „S duchem Husykrkybrkem za přírodou Zábřežska“. Soutěž organizovala ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh. - 1. místo ČÁPATA (1. a 2. ročník), 2. místo ZLOBIDLA (3.- 5. ročník).

2020

• ZŠ: „Velká adventní soutěž“ organizovaná Městskou knihovnou Zábřeh – čtyři 1. místa. Do soutěže bylo celkem odesláno 2 102 odpovědí.
  • ZŠ: Akce pro veřejnost „Galerie na plotě“ – výstava výtvarných prací žáků školy.
  • ŠD: Účast na projektu „Lovci a sběrači aneb mamutí dopad mobilních telefonů na životní prostředí“.
  • ZŠ+MŠ: Škola získala ocenění „Bezpečná organizace“.

2019

• ZŠ: Účast žáků v matematické soutěži „Matematický klokan“ – 3. místo v okrese Šumperk.

2018

• ZŠ: Účast žáků v matematické soutěži „Matematický klokan“ – 3. a 4. místo v okrese Šumperk.
  • Účast žáků školy v literární soutěži „Cestujeme s prarodiči“ – 5. místo v okrese Šumperk.
  • ŠD: Akce pro veřejnost „Pálení čarodějnic“.
  • ZŠ+MŠ: Akce pro veřejnost „Den otevřených dveří“ k 130. výročí školy.
  • Charitativní akce: fond Sidus, Život dětem.

2017

• ZŠ: Vystoupení žáků školy (Veselé děti) s vystoupením „Ledové království“ na Zábřežské oponě. Získali Čestné uznání za choreografii.
  • ZŠ+MŠ: Akce pro veřejnost „Masopust“.
  • MŠ: Vystoupení na Zábřežské Mateřince.

2016

• MŠ: Účast na Mateřinkové olympiádě v Zábřehu: 2. místo ve skoku do dálky a 3. místo v běhu
  • MŠ: Zábřežská Mateřinka: vystoupení s názvem ” Stromy”
  • 4. místo v Olomouckém kraji v anketě Základka roku

oceneni

• Sběr papíru
  • MŠ: Zábřežská Mateřinka: vystoupení s názvem ” Cirkusová paráda”
  • Pódiové vystoupení Tanečního kroužku v Mohelnici a v Lukavici (2015,2016)
  • Charitativní akce: Sidus, Chrpa (2014-2016)

2014

• Účast ve výtvarných soutěžích: Děti, pozor, červená!, Naše babička (dědeček), Jak nevidomí vnímají jaro (2014, 2015)
  • MŠ: Účast na Mateřinkové olympiádě v Zábřehu: 1. místo ve skoku do dálky, 2. místo ve skoku do dálky a v běhu.

• Dvě 1.místa v dopravní soutěži „Děti, pozor, červená!“.
  • Diplom za umístění ve finále malířské okresní soutěže „Indiáni očima dětí“.
  • MŠ: Zábřežská Mateřinka: vystoupení „Neposední skřítkové“. Den mikroregionu Zábřežsko v Dubicku: „Neposední skřítkové“.
  • Charitativní akce – Sidus, Chrpa, Píšťalka, Tříkrálová sbírka (2008 – 2013).
  • Sběr papíru, textilu a obuvi (2010 – 2013).
  • Nejúspěšnější škola Olomouckého kraje v soutěži „Věnuj mobil III.ročník“ v rámci projektu Recyklohraní.
  • ZŠ+MŠ: Akce pro veřejnost: Masopust (2013, 2015)

2012

• MŠ: Účast ve výtvarné soutěži VŠP Hradec Králové „Školka plná dětí“. Účast ve výtvarné soutěži „Kouzelný podzim“.
  • 1.místo ve výtvarné soutěži jednotlivců „Neobyčejné cesty Jana Eskymo Welzla“.
  • MŠ: 1.místo za trojrozměrnou výtvarnou práci „Eskymo Welzl odjíždí“. Čestné uznání za kolektivní práci „Welzlování v naší MŠ ve Zvoli“.
  • MŠ: Zábřežská Mateřinka: vystoupení „ Strašidýlka“. Den mikroregionu Zábřežsko v Postřelmově: „Strašidýlka“.

• Čestné uznání za účast v soutěži „Voda pro město“.
  • 3.místo v soutěži Matematický klokan, kategorie Klokánek.

2010

• 1.místo v okresním kole v II.kategorii I.stupně ZŠ v dopravní soutěži „Děti, pozor, červená!“.
  • MŠ: Účast na Olympiádě mateřských škol v Zábřehu (2010 – 2012).
  • 6.místo v soutěži ve sběru víček z PET lahví.

• 2.místo v kategorii 3.- 5.třída ve výtvarné soutěži „Čarodějnice a ježibaby“.
  • 3.místo v „Knihovnické olympiádě Ferdy Mravence“ v Šumperku. Účastnilo se 13 trojčlenných družstev.
  • Na začátku roku 2009 vyšla kniha Evy Linhartové Andělé zvířat, kterou doplňují barevné ilustrace žáků ze ZŠ Zvole. Žákům i učitelům školy autorka děkuje v úvodu knihy.
  • Žáci školy se zapojili do dobročinné akce v rámci celostátního projektu Šance.

2008

• 2.cena ve výtvarné soutěži „Moje obec“ na Dni mikroregionu Zábřežsko v Dubicku, vystoupení tanečního kroužku.
  • MŠ: Dvě 1.místa na Olympiádě MŠ v Zábřehu: běh na 30m, hod tenisovým míčkem
  • 2. a 3. místo ve výtvarné soutěži „Svět plný vody“. Práce byly otištěny v časopise Pastelka.
  • Vystoupení tanečního kroužku na Bambiriádě v Zábřehu.
  • 1. místo v soutěži Matematický klokan, kategorie Cvrček.
  • Zvláštní ocenění poroty ve výtvarné soutěži „Putování tří králů za betlémskou hvězdou“.
  • Vystoupení žáků na Dni mikroregionu Zábřežsko v Zábřehu: „Tanec s deštníky“.

dnes, pátek 29. 3. 2024
sobota 30. 3. oblačno 13/9 °C